Zespół Niepublicznego Przedszkola KARMELKI współpracuje, gorąco poleca i wyraża wdzięczność za okazaną pomoc następującym instytucjom i osobom...

 


24.11.2016

 Odwiedził nas już Mikołaj!

 Po raz kolejny zostaliśmy obdarowani przez firmę 5-10-15 Pana Zbigniewa Perzyny dużą ilością zabawek dla wszystkich grup przedszkolnych, za które pięknie dziękujemy! 

Zachęcamy Państwa do wejścia na stronę internetową: https://www.facebook.com/5.10.15zabawki/?ref=page_internal 

Wkrótce ukażą się tam konkursy z nagrodami!
31.10.2016

 

Grupa Zuchów (5-latki) prowadzona przez Panią Renatę Sęk i Panią Annę Fedorów pięknie dziękuje właścicielom sklepu zoologicznego Skalar, Pani Karolinie i Panu Przemkowi, za ofiarowanie akwarium z pełnym sprzętem i rybkami. Dzięki Państwa ofiarności dzieci mogą poznawać fascynujący podwodny świat.  

Przy tej okazji dziękujemy hurtowni Madagaskar za ofiarowanie bogatej kolekcji rybek.

 


15.09.2016 

Za ogromną pomoc w dostarczeniu do Przedszkola kilkudziesięciu kilogramów świeżych pomidorów, ogórków, papryki (warzyw ekologicznych, z własnych upraw), dziękujemy rodzicom Wiktorka Szyrenosa (grupa Sówek)

Smak tych wspaniałych warzyw pamiętamy szczególnie, kiedy nie ma ich już na naszych stołach.

 


                                                            Bielsk Podlaski, 08/10/15

 

                                                Sz. Pan Tadeusz Romańczuk

                                                Prezes Spółdzielni Bielmlek

                                                w Bielsku Podlaskim

 

PODZIĘKOWANIE 

W imieniu całej społeczności Przedszkola Karmelki mam przyjemność podziękować pięknie Szanownemu Panu Tadeuszowi Romańczukowi za akt serdecznej życzliwości, poprzedzony szczerą gotowością i sekundowany bezzwłocznym spełnieniem – hojnego wspomożenia wycieczki dwóch najstarszych grup naszego Przedszkola w postaci sfinansowania w wysokości 1.500 zł kosztu wynajmu autokaru do Warszawy. Wyjazd, który nastąpi 14 października br., do Centrum Kopernika jest pożądanym z punktu widzenia poszerzania horyzontów intelektualnych i społecznych dzieci przedsięwzięciem edukacyjnym mającym na celu otwarcie naszym wychowankom kolejnych drzwi do poznawania Polski i świata, przyrody obiektów i zjawisk, życia i praw.

Z największą wdzięcznością zawsze przyjmujemy wszelką pomoc, która wspiera, a czasem wręcz umożliwia naszą działalność statutową, skierowaną na rozwój i dobro najmłodszych Polaków. Tym bardziej z radością korzystamy z takiej pomocy z rąk i serca znanego społecznika, który, jak chcielibyśmy, swoim cnotom obywatelskim będzie mógł dać pełny wyraz w polskim Parlamencie.

Pozostając wraz z całą społecznością Karmelków we wdzięcznej modlitwie,

 

                                                        Lucyna Wojeńska,

                                              dyr. Przedszkola Karmelki

 


Szczególne podziękowania przesyłamy na ręce p. Doroty Murawskiej fundatorowi nagród w ilości tysiąca szt. ołówków z nadrukiem naszego logo oraz setek kamizelek i chust z odblaskami dla przedszkolaków.


Dziękujemy Osobom i Firmom, które pomogły nam w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego: 

Panu Adamowi Perkowskiemu, właścicielowi "Małego Sklepiku" w Supraślu
za podarowanie lodów dla dorosłych
 
Panu Janowi Jankowskiemu, właścicielowi punktu z lodami "Zielonej Budki"
za podarowanie lodów dla dzieci
 

Panu Arturowi Leszczyńskiemu, prowadzącemu Agencję Artystyczną "Pagart"

za obsługę techniczną i artystyczną pikniku oraz za sponsorowanie występu brzuchomówcy


Kierujemy ogromne podziękowania w stronę:
 
firmy NETTER
za ufundowanie nam 20 kg kiełbasy na piknik rodzinny, który odbył się 16 czerwca
 
firmy BOCHEN
za podarowanie nam całego pieczywa oraz ciasteczek na nasz piknik
 
Banku BGŻ
za ufundowanie nagród w konkursach

Pragniemy podzikowa Komendzie Powiatowej Pastwowej Stray Poarnej w Bielsku Podlaskim za wielokrotne goszczenie nas w 2014 r Dziki uprzejmoci Pana Komendanta - st bryg Jana Bartoszuka - moglimy obejrze profesjonalny sprzt straacki a nawet wzi udzia w pokazie i zobaczy jak wspina si pan straak by ratowa ludzkie ycie

Pragniemy podziękować Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim za wielokrotne goszczenie nas w 2014 r.

 

Dzięki uprzejmości Pana Komendanta

- st. bryg. Jana Bartoszuka -

mogliśmy obejrzeć profesjonalny sprzęt strażacki,

a nawet wziąć udział w pokazie i zobaczyć,

jak wspina się strażak, by ratować ludzkie życie.


 
 
Dziękujemy Panu asp. Wojciechowi Rutkowskiemu, Komendantowi Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim oraz Panu Leszkowi Krawcowi, Panu Jarosławowi Trzynie, a także innym pracownikom cywilnym i mundurowym za serdecznie przyjęcie grupy Żabek dnia 17.04 br na komisariacie Policji. Dziękujemy za przedstawienie ciężkiej pracy Policji, zaprezentowanie specjalistycznych samochodów oraz możliwość poznania wiernego przyjaciela policjantów - Oskara (policjanta na czterech łapach).

Dziękujemy firmie Ekopralnia "Perła", mieszczącej się w Bielsku Podlaskim, za stworzenie preferencyjnych warunków swoich usług dla naszego przedszkola. Polecamy usługi tej rzetelnej firmy:

tel.696 356 056

perla@ekopralniaperla.pl

www.ekopralniaperla.pl


Serdecznie dziękujemy naszemu najhojniejszemu w tym roku kalendarzowym (2013), bożonarodzeniowemu darczyńcy - firmie Suempol.

 

Składamy szczere podziękowania na ręce Pani Prezes Firmy - Pani Urszuli Siecińskiej  i Pani Prezes - Monice Siecińskiej-Jaworowskiej za ufundowanie pianina dla naszego przedszkola. Dzięki temu podarunkowi będziemy mogli kontynuować rozwój artystyczny, a w szczególności kształtować wrażliwość muzyczną wszystkich dzieci w przedszkolu.

 

Na nadchodzące Święta Bożonarodzeniowe życzymy kierownictwu i pracownikom firmy Suempol wielu pięknych chwil, przeżytych w rodzinnym gronie, miłości i nabrania siły na wesołe przywitanie Nowego Roku. Niech 2014 rok będzie szczęśliwy i sprzyja efektywnemu rozwojowi firmy!

Zakładom Mięsnym Netter Bielsk Podlaski, za ofiarowanie nam wielu kilogramów kiełbasy na nasz Piknik Rodzinny.

http://netter.pl/

 

Firmie Biotrem, producentowi w pełni biodegradowalnych oraz naturalnych naczyń jednorazowych, za wspieranie nas w naszych ekologicznych zmaganiach. Polecamy produkty BIOTREM wszytkim tym, dla których los naszego środowiska nie jest obojętny!

http://www.biotrem.pl/

 


Bankowi Spółdzielczemu w Brańsku z oddziałem w Bielsku Podlaskim,
za stworzenie bardzo dogodnych warunków prowadzenia naszego rachunku bankowego. Polecamy usługi, które BŚ Brańsk oferuje swoim klientom.
Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu również za finansowe wsparcie zakupu odblasków na kamizelki dla dzieci.

http://www.bsbransk.pl/046/index.php

 


Zakładowi Stolarskiemu Marka Sęka,
za bezpłatne wykonanie ścianek działowych w łazienkach dziecięcych, tablic ogłoszeniowych, karmnika dla ptaków, klocków drewnianych oraz szeregu drobnych instalacji i montaży

Marek Sęk,
ul. Reja 34, 17-100 Bielsk Podlaski
tel: 501 76 77 60

http://www.stolarzbielskpodlaski.pl


Firmie Interrisk,
w osobie Pani Marzanny Litman

P. Marzanna Litman
ul. Mickiewicza 108B, Bielsk Podlaski
tel: 85 730 61 87
e-mail: marzanna.litman@interrisk.pl 

Salonowi Fryzjerskiemu „Katarzyna”,
ul. A. Mickiewicza 108B, Bielsk Podlaski

Panu Andrzejowi Borucie,
za obsługę fotograficzną uroczystości przedszkolnych i pomoc przy wielu przedsięwzięciach
www.fotoendriu.cba.pl

https://www.facebook.com/fotoendriu


 
Pani Małgorzacie Murawskiej dziękujemy za wykonanie i zamontowanie logo naszego przedszkola na jego szybach oraz za drobne prezenty dla dzieci.
 
Pani Małgorzacie Dmitruk składamy wielkie podziękowania za wykonanie wszystkich potraw, jakie znalazły się na naszej Wigilijnej Wieczerzy po występach jasełkowych dla "karmelkowej rodzinki" oraz za wykonanie nam smacznych tortów na nasze uroczystości - Dzień Babci i Dziadka oraz Pasowanie na przedszkolaka.
 
Dziękujemy Panu Andrzejowi Jakuciowi za dwukrotną wymianę piasku w naszych piaskownicach.
 
Panu Tomaszowi Zawadzkiemu i Panu Jarosławowi Kiersnowskiemu dziekujemy za nieustanny przywóz otrębowych talerzyków wprost z Zambrowa .

Dziękujemy Pani dr Sylwii Chmiel za opatrzenie urazów, złamań i uleczenie innych ciężkich przypadków chorych misiów, piesków, kotków z grupy Pszczółek. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i pokazanie, jaką ciężką pracę ma Pani dr weterynarz.


Całemu personelowi przedszkola i osobom współpracującym z nami za wszelki trud włożony w prowadzenie i wpieranie nas w tym trudnym, choć zaszczytnym, zadaniu jakim jest edukacja nowych pokoleń. Szczególnie dziękujemy Pani Gabrieli Podleskiej - dyrektor Państwowej szkoły Muzycznej za prowadzenie zajęć rytmicznych, Pani mgr Annie Półtorak za opiekę logopedyczną, Pani mgr Agnieszce Perkowskiej za prowadzenie zajęć malarstwa i rzeźby, Panu mgr Stanisławowi Wojeńskiemu za prowadzenie lekcji języka angielskiego, firmie "Manu" za prowadzenie strony przedszkola i obsługę medialną. Szczęść Wam Boże na nadchodzące Święta i Nowy Rok!!


Pani Dorocie Murawskiej za opracowanie i wydruk przedszkolnych wizytówek oraz stałą pomoc w wykonaniu fotomontażu zdjęć dzieci.


Pani Agnieszce Rybak, właścicielowi firmy Abrakebabra za ufundowanie niektórych potraw wigilijnych na naszą Wieczerzę Wigilijną oraz wszystkim osobom współpracującym w tym przedsięwzięciu, a szczególnie Pani Katarzynie Mironiuk i Pani Monice Olszewskiej.
JF Texturia
Panu Sebastianowi Sokołowskiemu,Panu Piotrowi Hryniewickiemu, Panu Andrzejowi Piotrowskiemu i Panu Markowi Niewińskiemu za ścięcie i przywóz choinek dla rodzin z przedszkola. Dzięki Wam Święta były naprawdę pachnące i zielone!

Pani Agnieszce Perkowskiej, Joannie Malinowskiej, Annie Miluskiej i Dianie Czarkowskiej składamy ogromne podziękowania za odmalowanie ścian w przedszkolu w okresie wakacji 2013.
Dzielnie wspierali panie: mąż Pani Anny Miluskiej, Pan Dariusz Miluski, który wiele dni spędził na tej żmudnej pracy, oraz tatuś Pani Diany Czarkowskiej
Pan Krzysztof Czarkowski, a także jej przyszły mąż - Pan Piotr Cetra.
Bardzo dziękujemy za Państwa wielki trud. To dzieki Wam nasze przedszkolaki zaczęły rok szkolny w pięknych, nowych, czystych i pachnących salach.

Panu Ewie Niedźwieckiej, dietetyk, za przeprowadzenie warsztatów dot. zdrowego żywienia.
Panu Mieczysławowi Krasowskiemu, za pokazanie dzieciom ciężkiej pracy straży granicznej oraz rozbudzenie zainteresowań muzycznych.

Panu Arturowi Zawadzkiemu za wielogodzinny montaż szafy na pościel dla dzieci z grupy Żabek.

Panu Tomaszowi Zawadzkiemu za nieustanną pomoc w dekorowaniu przedszkola świeżymi kwiatami, a ogród nowymi roślinami, dziękujemy także za stały dowóz ekologicznych naczyń bezpośrednio od producenta z Zambrowa.

Siostrze przełożonej z parafii p.w. Matki Bożej z Góry Karmel za ufundowanie prenumeraty czasopisma dla dzieci "Anioł Stróż"
Panu Antoniemu Wróblewskiemu za montaż rolet w oknach

Panu mgr. Stanisławowi Wojeńskiemu za roczną naukę j. angielskiego w ramach wolontariatu, dziękujemy również za nieustanne wpieranie przedszkola

Pani mgr Grażynce Sobczak za nieustanną hojną pomoc, podarowanie zabawek, przyborów plastycznych i pomocy dydaktycznych

Panu Krzysztofowi Zimnochowi za wielodniowe składanie  mebli do grupy Żabek
Panu Janowi Górskiemu  za złożenie mebli do grupy Żabek
Panu Leszkowi Krawcowi za wielodniowe składanie mebli do grupy Żabek
Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do zoragnizowania Pikniku Rodzinnego

Panu Pawłowi Piktelowi, Krzysztofowi Żero i Andrzejowi Piotrowskiemu za ścięcie i transport choinek dla naszych dzieci na święta Bożego Narodzenia

 

Pani mgr Renacie Sęk za pomoc przy montażu mebli, porządkowaniu pomieszczeń oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu programu adaptacyjnego dla kandydatów na przedszkolaka


Pani mgr Agnieszce Perkowskiej za ogromny wkład w sprzątaniu i porządkowaniu pomieszczeń oraz wykonanie wspaniałych fresków z pozytywnymi, zwierzęcymi bohaterami polskich bajek

 

Pani Dianie Czarkowskiej za pomoc przy montażu mebli oraz przy porządkowaniu pomieszczeń

 

Pani mgr Katarzynie Sokołowskiej za pomoc przy montażu mebli oraz sprzątaniu

 

Panu Adamowi Januszewskiemu za  wielogodzinną pomoc przy składaniu i montażu mebli

 

Pani mgr Marii Marciniak-Kraśko, logopedzie, za objęcie naszych przedszkolaków opieką logopedyczną, prowadzoną przez trzy miesiące w ramach wolontariatu


Pani mgr Alicji Szewczyk za podarowanie pomocy dydaktycznych


Płynące z głębi serca podziękowania składamy nowożeńcom, Państwu Ruth Salome Sobczak-Wojeńskiej i Wojciechowi Sobczak-Wojeńskiemu, za ofiarowanie przedszkolu zabawek i pomocy dydaktycznych, które były prezentami ślubnymi w dniu ich zaślubin, 20. sierpnia 2011. Młodej Parze składamy serdeczne podziękowania i życzymy błogosławieństw Bożych na każdy dzień.


Panu Bolesławowi Kadłubowskiemu, mieszkańcowi Bielska Podlaskiego


Państwu Teresie i Krzysztofowi Czarkowskim, mieszkańcom Bielska Podlaskiego

 

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i tworzenia naszego przedszkola, a chcieli pozostać anonimowi.